Autojeřáby, jeřábnické práce - AUTO-DREI s.r.o.

Rychlý kontakt

AUTO-DREI s.r.o.
Hranická 472
753 61 Hranice - Hranice IV-Drahotuše

Telefon: +420 581 616 695
Příjem oprav: +420 774 216 791
Mobil jeřáby: +420 777 216 690
Mobil servis: +420 777 216 693
Email: info@auto-drei.cz
Web: www.auto-drei.cz

AUTO-DREI s.r.o. -

Autojeřáby

Již od roku 1997 poskytujeme kompletní jeřábnické služby s moderními autojeřáby Liebherr a Tatra o nosnostech 7-100 t po území celé České republiky, ale i na Slovensku, kde má společnost zřízenou organizační složku.

Samozřejmostí je řádně vyškolená obsluha autojeřábu, certifikované vazací prostředky, pojištění nákladu a pracovních rizik a bezplatná konzultace včetně návrhu způsobu přemístění daného břemene.

Všechny autojeřáby skutečně vlastníme a proto můžeme zákazníkům nabídnout velmi zajímavé ceny s minimem přístavných kilometrů.

Při realizaci zakázek klademe důraz na dodržování pravidel bezpečnosti práce a také na ohleduplnost k životnímu prostředí.

Na začátku roku 2009 jsme rozšířili vozový park o nový autojeřáb LIEBHERR 1090/4.1 o nosnosti 100 t.

Pokud jste se rozhodli stavět ve "velkém", jistě se vaším nepostradatelným pomocníkem stane mobilní jeřáb. Společnost AUTO-DREI s.r.o. jich má ve své nabídce hned několik:

Reference:

Za mnoho let působení v oblasti poskytování jeřábnických prací, zemních prací a autodopravy jsme zrealizovali velké množství rozličných zakázek po celé ČR.

Níže uvádíme několik ukázek ze stavebních akcí.

Přesvědčte se proto sami, že kvalita, spolehlivost a profesionální přistup nejsou u firmy AUTO-DREI s.r.o. pouze planými slovy, ale skutečností.

Protože spokojený zákazník je hlavní vizitka společnosti, odborníci firmy vždy připraveni pomoci vám s řešením problémů při manipulaci s břemeny a poradí vám vhodný postup.

Náš technik na Vaše požádání navštíví místo provádění prací a poskytne poradenskou činnost v rámci nasazení zdvihacích zařízení a to zdarma.