Autojeřáby

INFORMACE NA +420 777 216 690

Již od roku 1997 poskytujeme kompletní jeřábnické služby s moderními autojeřáby Liebherr o nosnostech 30-200 t po území celé České republiky.

Samozřejmostí je řádně vyškolená obsluha autojeřábu, certifikované vázací prostředky, pojištění nákladu a pracovních rizik včetně návrhu způsobu přemístění daného břemene. Všechny autojeřáby skutečně vlastníme, a proto můžeme zákazníkům nabídnout velmi zajímavé ceny s minimem přístavných kilometrů
Při realizaci zakázek klademe důraz na dodržování pravidel bezpečnosti práce a také na ohleduplnost k životnímu prostředí. Pokud jste se rozhodli stavět ve "velkém", jistě se vaším nepostradatelným pomocníkem stane mobilní jeřáb.
 
 

Mobilní autojeřáby společnosti AUTO-DREI s.r.o.INFORMACE NA +420 777 216 690Za mnoho let působení v oblasti poskytování jeřábnických prací, zemních prací a autodopravy jsme zrealizovali velké množství rozličných zakázek po celé ČR. Přesvědčte se proto sami, že kvalita, spolehlivost a profesionální přistup nejsou u firmy AUTO-DREI s.r.o. pouze planými slovy, ale skutečností. Protože spokojený zákazník je hlavní vizitka společnosti, odborníci firmy vždy připraveni pomoci vám s řešením problémů při manipulaci s břemeny a poradí vám vhodný postup. Náš technik na Vaše požádání navštíví místo provádění prací a poskytne poradenskou činnost v rámci nasazení zdvihacích zařízení.