Volné pracovní pozice

Aktuálně hledáme nové zaměstnance!
KONTAKTUJTE NÁS!

Přijmeme řidiče nákladních vozidel.

Přijmeme obsluhu autojeřábů.

Náplň práce:
  • Přeprava nadměrných a nadrozměrných nákladů moderní špičkovou technikou.
  • Řízení doprovodných vozidel.
  • Práce s moderními autojeřáby Liebherr.

Požadujeme:
  • Řidičské oprávnění C+CE.
  • Časovou flexibilitu.
Můžeme nabídnout zázemí stabilní společnosti. Výborný kolektiv. Spolehlivé finanční ohodnocení.25-65000Kč/měsíčně.
Příspěvek na stravu. 13 plat. Firemní vozidlo. Pojištění zaměstnance vůči zaměstnavateli. Mnoho firemních oslav, sportovních a rekreačních akcí.

Montérky, školení a zaučení je samozřejmostí.

Bližší informace na telefonu 777216690 Dreiseitl Petr

Přijmeme AUTOELEKTRIKÁŘE  na plný úvazek.

  • Řešení a diagnostikování elektrických chyb vozidel.
  • Repase alternátoru, startérů a kompresoru klimatizací.
  • Práce s diagnostickými přístroji. Mechanické opravy.
Jedná se o jednosměnný provoz: pondělí-pátek 7-16Hod.
Hledáme kolegu s alespoň částečnou praxí a řidičským průkazem minimálně skupiny B.

Můžeme nabídnout zázemí stabilní společnosti. Výborný kolektiv. Spolehlivé finanční ohodnocení včetně pohyblivé složky platu.25-35000Kč/měsíčně.
Příspěvek na penzijní spoření. Příspěvek na stravu. 13 plat. Příspěvek na dopravu. Pojištění zaměstnance vůči zaměstnavateli. Mnoho firemních oslav, sportovních a rekreačních akcí.

Kontakt

Dreiseitl Pavel 777 216 693